هم‌اکنون 366 نفر با این مجموعه مرتبط هستند.

همزمان با نیمه شعبان؛ اجتماع بزرگ منتظران ظهور در مشهد برگزار شد

اجتماع بزرگ منتظران ظهور، امروز با حضور پرشور زائران، مجاوران و اقشار مختلف مردم مشهد در عرصه میدان شهدا برگزار شد.
به گزارش واحد اطلاع‌رسانی بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) خراسان رضوی، اجتماع عظیم منتظران ظهور، امروز با حضور آیت‌الله سیداحمد علم‌الهدی، امام جمعه مشهد، مسئولان استانی و اقشار مختلف مردم در عرصه میدان شهدا برگزار شد.

براساس این گزارش، این اجتماع مهدوی که همه‌ساله همزمان با نیمه شعبان در مشهد مقدس برگزار می‌شود، با حضور پرشور زائران و مجاوران همراه بود.

مهدی‌یاوران از لحظات آغازین صبح برای حضور در این مراسم معنوی در عرصه میدان شهدا گرد آمده‌ بودند. مراسم با قرائت آیاتی از کلام وحی آغاز ش و در ادامه. مدیحه‌سرایی و مولودی‌خوانی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت، شور و حال معنوی خاصی به فضای مراسم بخشید.

در این اجتماع که با حضور اقشار مختلف مردم، زن و مرد، پیر و جوان، جانبازان و جمعی از دلاورمردان لشکر فاطمیون برگزار شد، عاشقان مهدی فاطمه(س) با در دست داشتن پرچم‌هایی رنگارنگ و مزین به نام مبارک حضرت حجت و ائمه معصومین(علیهم‌السلام)، بار دیگر عشق و ارادت وصف ناشدنی خود را به محضر حضرتش ابراز کردند.

منتظران مهدی موعود(عج) در ادامه با پیمودن مسیر میدان شهدا تا حرم مطهر رضوی، ضمن تبریک میلاد باسعادت امام عصر(عج) به امام هشتم، برای تعجیل در فرج قطب عالم امکان، امام زمان(عج) دعا کردند.


عکس عکس عکس عکس عکس
آخرین ویرایش
در 1397/2/13 00:52

مطالب پربازدید را ببینید
و یا به فهرست بازگردید.

بازگشت به ابتدای صفحه

تلفن
نشانی
05132226437 و 05132231339
بلوار مدرس، بین کوچه 8 و10، ساختمان نهضت سوادآموزی، طبقه پنجم
پیامک
30001366